Hizmetlerimiz

Çayyolu Dortek Kilit Yetkili Servisi

15 Şubat 2019 » Hizmetlerimiz »

Çayyolu çilingir anahtarcı olarak Çayyolu dortek kilit yetkili servisliğini yapmaktayız. Çayyolu Dortek Kilit Yetkili Servisi olarak Profesyonel ekibimizle yılların bizlere verdiği tecrübelerle müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimizdir.

çayyolu çilingir çayyolu dortek kilit yetkili servisi

Çayyolu Çilingir 7/24 Hizmet

Çayyolu çilingir anahtarcı olarak uzman çalışma ekibimizle siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini sorunsuzca çözüyoruz. Güven duygusunun ne denli önemli olduğunun bilincinde olan ekibimiz ile Ankara Elektronik Anahtar firmamızın günden güne emin adımlarla büyümesi tek hedefimizdir. Ankara Dortek Kilit Yetkili Servisliğini yaptığımız üst düzey kilitleme ve güvenlik sistemlerinin montaj, açma ve bakım işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Çayyolu Dortek Yetkili Servisi

İtalyan kilit ve kapı sistemleri üreticisi olan dortek firmasının ankara çayyolu yetkili servisliğini yapmaktayız. Amacımız Dortek gibi kendini tüm dünyada tanıtmış olan Dortek markası nın orjinal ambalajından sizlerin kapı ve geçiş sistemlerinize montajını yapmaktayız.

Üst Düzey Kilitler

Ankara Dortek Kilit

Dortek kilit farklı renk ve seçenekleri ile ürün yelpazesi çok geniş bir firmadır. Dortek kilit ürünlerinden bazıları çok yüksek güvenlik önlemi içindir. Bazı ürünlerinde barel ve barel ile beraber barel opsiyonu koyarak güvenliği iki katına çıkarmayı amaç edinmiştir. Aynı şekilde kilitler içinde çift kilit imkanı sunmakta olan dortek kilit güvenlik önlemleri konusunda iddalı bir firmadır. Dortek kapı kilitlerinin arızalarını giderdiğimizden bahsetmiştik aynı zamanda dortek kapı anahtarlarını kopyalama ve yedekleme hizmeti sunmaktayız. Dortek anahtar kopyalama servisi eski usul çilingir anahtar kopyalama servisinden farklı olarak Kart ile yapılmaktadır. Dortek kilit ürünlerinin satış ve montajı firmamızda gerçekleştirilmektedir.

Üst Segment

Dortek çelik kapıları yüksek güvenlikleriyle ve üst segment fiyatlarıyla göze çarpmakta olan bir markadır. Proje bazlı yapılarda sıkça görünmekte olup, bireysel villaların güvenlikleri de bu üst düzey kapı ve kilitlerle sağlanmaktadır.

Çayyolunda çilingir anahtarcı hizmeti vermekte olan firmamız bünyesinde işinin ehili ustalarımızla bu özel kilitlerin montaj ve açma işlemlerini sorunsuzca yapmaktayız. Dortek kilitler sıradan ustaların açabileceği kilit tiplerinden çok farklıdır. Çayyolu dortek kilit yetkili servisliğini üstlendiğimiz bu sektörde Ankara’nın en büyük anahtarcı firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Dortek resmi web sitesinden dortek kilit yetkili servisleri sayfasından http://dortek.com.tr/anahtar-servisleri/ teyit edebilirsiniz. Çayyolu Dortek Kilit Yetkili Servisi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Doğallık Yüksek Güvenlikle Buluştu

Dortek dış cephe kapılarının üstün lake boyama teknikleriyle doğal görünümlerinin yanı sıra dierre ve dortek özel uygulamalı mekanizmalara sahip yüksek güvenlikli kilitleriyle evleriniz, ofisleriniz, villalarınız artık maksimum düzeyde olacak.

Ankara Çayyolu Dortek yetkili servisi arayan siz değerli müşterilerimize hizmet verdiğimiz konular aşağıda listelenmiştir.

Ankara Dortek Kilit Yetkili Servisi,
Çayyolu Dortek Kilit Servisi,
Ümitköy Dortek Kilit Yetkili Servisi,
Koru Mahallesi Dortek Kilit Yetkili Servisi,
Ümit Mahallesi Dortek Kilit Servisi,
Çayyolu Çilingir Dortek Servisi,
Çayyolu Dierre Kilit Servisi

Çayyolu Dortek Kilit Yetkili Servisi olarak Çayyolunda Dortek Kilit servisi firmamız bünyesinde montajını yaptığımız ürünlerin tamamını 100% orjinal ambalajında maksimum güven duygusunu yaratmak üzere satışa sunmaktayız. Dortek kapı aksesuarlarının tamamını: Kapı kolu, kilit mekanizması ve dortek kilit barellerini uzman ellerle sunmaktayız.

Ankara’nın son zamanlarda en gözde mekanlarından birisi olan Çayyolu yerleşkesinde çilingir anahtarcı hizmetimizin yanı sıra Çayyolu dortek çelik kapı kilit yetkili servisliğini üstlenmekteyiz. 1999 yılından günümüze edindiğimiz tecrübeyle ilk ve öncelikli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Çayyolu dortek kilit yetkili servisi olarak bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Hemen arayın dortek kapılarınızı usta ellere teslim etmenin rahatını yaşayın.

Dortek Kapı Tamiri & Yetkili Servisi olarak aşağıdaki bölgelerde bölgesel servis hizmeti sunmaktayız:
  • Çayyolu Dortek Çelik Kapı Tamiri Ankara

Çayyolu Dortek Kilit Yetkili Servisi

Çayyolu Dortek Kilit Yetkili Servisi,

Çayyolu Dortek Kapı Yetkili Servisi

Comments are closed.

Tıkla Ara Çilingir Kapında!